Zagubieni w Intencjach

24 lipca 2020
Ewa Zając

“Zagubieni w Intencjach” – formacja działająca w myśl zasady: minimum środków- maksimum wyrazu. Grają muzykę autorską w klimacie jazzowo-alternatywnym z elementami muzyki folkowej. Uważają, że warstwa tekstowa jest kompatybilną częścią utworu muzycznego. Opierają się na wąskim instrumentarium, na które składa się wokal, kontrabas i perkusjonalia z całego świata.


Duet tworzą Roxana Dąbrowska i Adrian Białek. Mogą się pochwalić wyróżnieniem w 19. Ogólnopolskim Przeglądzie Piosenki Poetyckiej w Oleśnie oraz podczas 50. Międzynarodowych Konfrontacji Muzycznych w Grodkowie. Są finalistami festiwalu Metamorfozy Sentymentalne 2020, Grechuta Festiwal Świnoujście 2019, 55. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie oraz Slow Festival Warsaw 2018. Współpracują ze SLOT Art Orchestra, z którą koncertują w kraju i za granicą. Aktualnie pracują nad płytą autorską.


“Zagubieni w Intencjach” cieszą się energią i możliwościami, jakie daje granie na żywo i takie wystąpienia są według nich najbardziej autentyczną formą przekazu.
W ich muzyce nie zaznacie nieszczerości i egzaltacji. Zapraszamy do świata słodkiej nieważkości.

Youtube

www.youtube.com

Facebook

www.facebook.com

Instagram

www.instagram.com

Spotify

spotify.com

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

    Popularne tagi