Ola Sobczak

18 listopada 2020
Ewa Zając

Muzyka to moje życie, śpiewam od dziecka, pierwszy raz publicznie od wygranego konkursu talentów w szkole mając lat 11. Przeszłam wiele gatunków od popu, przez rock i ballady, klasyki, do bluesa i jazzu, aż w końcu elektroniki. Uczyłam się w Szkole Muzycznej Muzyki Rozrywkowej i Jazzowej im. Komedy w Warszawie.

Do Wrocławia przyjechałem parę lat temu mając dość warszawskich korporacji i tu występowałam  przed pandemią, głównie z coverami, w różnych miejscach, a także na ulicy z moim przyjacielem, gitarzystą Viktorem Kuznetsovem. W lutym tego roku poznałam producenta muzycznego, 2qc, przez którego zakochałam się w tworzeniu elektroniki. Oboje stawiamy pierwsze kroki, ale przez miesiące znajomości udaje nam się tworzyć coraz lepsze, bardziej poruszające numery.


Dzięki temu mam już propozycje współprac z kolejnymi producentami i w 2021 szykuję wydanie albumu. Parę dni temu spełniło się moje marzenie i mój pierwszy singiel został wydany na wszystkich serwisach streamingowych. Póki co, utwór spotkał się ze świetnym odbiorem wśród znajomych i nie tylko. Bardzo dużo osób udostępnia link, dostaję wzruszające wiadomości. Cieszy
mnie to, ponieważ moim głównym celem w muzyce zawsze było i będzie wywoływanie emocji, próba zaproszenia słuchacza do współprzeżywania moich uczuć, mojej historii. Tak samo zresztą pracuję w coverach, przejmując emocje, które chciał zawrzeć pierwotnie artysta. Natomiast teraz skupiam się na autorskim materiale i mam nadzieję, że niedługo będzie więcej muzyki do słuchania.

Youtube

www.youtube.com

Facebook

www.facebook.com

Instagram

www.instagram.com

Spotify

spotify.com

Bukowicz Next post Bukowicz

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

    Popularne tagi