Sonia M

18 sierpnia 2020
Ewa Zając

Finalistka The Voice of Poland, uczestniczka Finałów WOŚP, telewizyjnych programów muzycznych i audycji radiowych.

Jej autorskie utwory goszczą na listach przebojów, w stacjach muzycznych, jak i w trakcie pokazów mody, gdzie na równi z projektantami otrzymuje owacje na stojąco.

Ostatnie dwa lata, to liczne występy na festiwalach i imprezach publicznych przed wielotysięczną publicznością, ale także autorskie recitale i koncerty w kultowych miejscach takich jak LaBoheme, Klub Harenda, Piwnica pod Papugami i wiele innych.

SoniaM jest artystką wszechstronną i elastyczną. Potrafi nawiązać fantastyczny kontakt z widzami, a koncert dla kilkutysięcznej widowni nie jest dla niej niczym nowym. Jej utwory są klimatyczne, a teksty, które tworzy są prawdziwe i pełne pasji. Swój recital uzupełnia znanymi coverami zgodnie z zasadą, że lubimy te piosenki, które już znamy. Balans w kompozycji utworów zapewnia słuchaczom możliwość poczucia się na koncercie tak jak na spotkaniu ze starym, zaufanym przyjacielem.

W zależności od potrzeb i możliwości SoniaM może zaoferować koncert kameralny lub program na imprezę plenerową. Wokalistka może wystąpić zarówno solo (z pół-playback’u), w towarzystwie gitarzysty, jak i z całym zespołem.

Youtube

www.youtube.com

Facebook

www.facebook.com

Instagram

www.instagram.com

Spotify

spotify.com

S.N.Squad S.N.Squad Prev post
NOBO Next post NOBO

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

    Popularne tagi