Radio Wrocław

Muzyczny Dolny Śląsk

Trochę o tym i owym

Czyli czego chcemi i co dajemy w zamian

Muzyczny Dolny Śląsk to nasza nowa akcja wspierająca młodych, debiutujących wykonawców.  Jeśli tworzysz ciekawe dźwięki, nagrywasz, kochasz muzykę i chcesz dotrzeć z nią do słuchaczy – to miejsce dla Ciebie! Czekamy na Twój utwór, wyślij go do nas, a my uważnie go posłuchamy.

Najciekawsze propozycje pojawią się na antenie Radia Wrocław, na tej stronie oraz będą promowane w naszych serwisach społecznościowych. Najzdolniejsi zostaną docenieni i uzyskają nasze wsparcie.

Pomożemy Ci stawiać pierwsze kroki na rynku muzycznym i sprawimy, że Twoja twórczość trafi do szerokiej publiczności. Zaprosimy na warsztaty z ciekawymi osobowościami muzycznymi i polecimy naszym partnerom (SONY,UNIVERSAL,WARNER).

Nie stawiamy wymogów gatunkowych, może być pop, rock, hip hop, elektronika i wszystko co Ci w duszy gra. Liczy się oryginalność, własny styl, odwaga i chęć ruszenia nową drogą. Resztą zajmiemy się my, nie zwlekaj, nie czekaj, stań się częścią Muzycznego Dolnego Śląska.

Tą akcją kontynuujemy Muzyczną Bitwę, którą rozpoczęliśmy w 2006 roku. Przez 14 edycji przez nasz konkurs przewinęło się prawie 1000 zespołów i wykonawców z całego regionu. Nasi finaliści i zwycięzcy nagrywali płyty koncertowali po całej Polsce, ich nagrania trafiały do krajowych mediów. Teraz zaczynamy nowe rozdanie. Czekamy na Ciebie! Swój utwór demo prześlij za pomocą formularza zgłoszeniowego i podaj nam najważniejsze informacje o sobie, a my skontaktujemy się z Tobą. Muzyczny Dolny Śląsk rusza!

Zrób pierwszy krok

Dołącz do nas