MSV

10 marca 2021
Ewa Zając

 Zespół MSV swój początek datuje na 30 listopada 2019 roku.  To właśnie wtedy Dominik Koman, Damian Koman i Wojtek Łaborewicz powołali jako trio band pod szyldem Idea 216.

 Pierwsze próby i amatorskie nagrania odbywały się w zaadoptowanej przez chłopaków szopie na wsi pod Jaworem. Tam powstawały pomysły na pierwsze piosenki, a wiejskie powietrze i sielska atmosfera bardzo pomagały wenie twórczej. Inspirowane muzyką alternatywną kompozycje, coraz bardziej kształtowały brzmienie zespołu i dziś już śmiało możemy powiedzieć, że gramy Rock Alternatywny.

Lubimy Coldplay, Radiohead, The Police, Myslovitz –    to są zespoły, które nas inspirują przy okazji tworzenia piosenek. Za nami kilka koncertów, które zagraliśmy na lokalnych scenach. Ostatni z okazji 29 finału WOŚP zagrany w Jaworskim Teatrze został zarejestrowany i można obejrzeć go na You Tube. Dziś pod skrzydłami Jaworskiego Ośrodka Kultury w Teatrze Miejskim odbywają się nasze próby. W „Teatralnym Studio”    nagraliśmy singiel pt.” Siedemnastka ”, i jest to nasza pierwsza profesjonalnie nagrana piosenka. Obecnie jesteśmy w trakcie prac nad materiałem, który chcemy zarejestrować pod koniec marca. Będzie to EPka, na której zamieścimy 6 numerów.

 Obecnie gramy jako kwintet w składzie:  Wojtek Łaborewicz – wokal, gitara, teksty  Dominik Koman – gitara, teksty, chórki, kompozycje  Damian Koman – gitara basowa, chórki  Marcin Rzepka – klawisze  Bartosz Mężyk – perkusja

Youtube

www.youtube.com

Facebook

www.facebook.com

Instagram

www.instagram.com

Spotify

Q

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

    Popularne tagi