Follow Rivers

26 marca 2021
Ewa Zając

 Follow Rivers to indie folkowe małżeństwo (Patrycja i Krzysztof Pachólscy) wzbudzające tęsknotę za zbieraniem kwiatów na łące i za pięknem gwiazd w letnią noc. Razem z niezwykłym i ciepłym wokalem oraz gitarązarówno akustyczną jak i elektryczną tworzą domowy klimat, przy którym łatwo o wzruszenie.

W tekstach objawiają swoją wrażliwość na otaczający ich świat, dotykają rzeczy, które w pędzie życia zostają niezauważone. Często śpiewają wspólnie tworząc różnorodne harmonie, czasami sięgają po ukulele. Ich inspiracją są zespoły takie jak: Angus & Julia Stone, Edward Sharpe & Magnetic Zeros, Paula & Karol i Kwiat Jabłoni.

Swoją wspólną przygodę rozpoczęli w 2016 roku jako zespół uliczny. Zbierając spore tłumy na wrocławskim rynku zdecydowali się na stworzenie własnych utworów, jednak część z nich trzymali w szufladzie przez kilka lat. W 2020 roku dojrzeli do tego, aby wziąć muzykę na poważnie. Poszerzyli
skład o perkusistę (Dawid Piątkowski) i 29 stycznia 2021 roku wydali swójpierwszy singiel „Enough” wraz z teledyskiem na dzikim polu.

Youtube

www.youtube.com

Facebook

www.facebook.com

Instagram

www.instagram.com

Spotify

spotify.com

Mindless Mindless Prev post
Bluefaces Next post Bluefaces

Ostatnie wpisy

Najnowsze komentarze

    Popularne tagi